Cennik


Pakiet podstawowy


*

Przygotowania

Ceremonia

Wesele

Krótki plener w dniu ślubu 30 min-1h


400 szt. zdjęć

pendrive 

100 szt. odbitek

drewniane pudełko


*


Dodatki


*

Sesja narzeczeńska

Sesja plenerowa innego dnia

Fotoksiążka

Album

Odbitki

Dodatkowy pendrive ze zdjęciami

*Ewentualne koszty


*

Powyżej dojazdu 200 km należy doliczyć koszt transportu oraz noclegu.

*

Podstawowy pakiet zaczyna się od 2000 zł. Każdy pakiet tworzę indywidualnie pod Was, możecie dobrać dodatkowe odbitki, album czy sesje zdjęciową. Zapraszam Was do kontaktu, poznajmy się! :)Najczęściej zadawane pytania


1. Czy możemy się spotkać przed dniem ślubu?

Jak najbardziej! Z przyjemnością poznam Was bliżej, Wasze oczekiwania i chętnie doradzę jeśli będziecie czuli taką potrzebę. Zapraszam na kawę, bądź jeśli nie będzie takiej możliwości na e-spotkanie przez Skype. 

2. Ile wynosi Twój czas pracy podczas dnia ślubu?

Standardowy czas pracy wynosi 12 godzin, fotografuję od przygotowań Państwa Młodych do końca oczepin, do godziny 01:00 w nocy.

3. Ile wynosi zaliczka?

Zaliczka wynosi 20% całkowitej kwoty zlecenia, wniesienie zaliczki oraz podpisanie umowy jest równoznaczne z potwierdzeniem realizacji usługi. 

4. Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia po ślubie?

Obrobione zdjęcia z Waszego wesela trafiają do Was drogą elektroniczną po 30 dniach roboczych od daty wesela. Następnie po wybraniu przez Was odbitek do druku, otrzymujecie odbitki w drewnianym pudełku wraz z pendrivem z zdjęciami.

5. Czy możemy dobrać do pakietu album/fotoksiążkę?

Oczywiście, jeśli chcecie mieć również taką pamiątkę z Waszego wesela.

6. KIedy odbywa się plener?

Termin pleneru jest ustalany indywidualnie. Możemy zrobić krótką sesje (30min - 1h) w trakcie wesela lub innym terminie dogodnym dla obu stron. 

7. Czy dojazd dla Ciebie jest problemem?

Oczywiście że nie! Fotografuję na terenie całej Polski. Na co dzień jestem w podróży między Warszawą, a Gdańskiem. Do 200 km dojazd jest bezpłatny, powyżej należy doliczyć koszt dojazdu oraz noclegu.


Macie więcej pytań? Zapraszam do kontaktu :)


Using Format